Sklep EXEL części zamienne Geberit

EXEL jest internetową platformą zakupową przeznaczoną dla klientów poszukujących części serwisowych do urządzeń sanitarnych szwajcarskiej firmy Geberit.

Firma powstała na początku XXI wieku w Lublinie. Początkowo działała jako kawiarenka internetowa - jedna z niewielu w Lublinie. Ale jedyna, która posiadała światłowodowe łącze internetowe. Łącze dzierżawiliśmy od firmy Lubman, prekursora i wynalazcy technologii światłowodowej. Stopniowo poszerzaliśmy zakres działalności, aż w chwili obecnej jesteśmy platformą zakupową. EXEL jest własnością Multimal Marzena Koszałka Lublin Al. Racławickie 29b/8 NIP: 7121778653.


Mamy nadzieję, że nasz sklep przyspieszy i ułatwi zakup potrzebnych Państwu części zamiennych do naprawy spłuczek, baterii umywalkowych, pisuarów i innych produktów firmy Geberit i spłuczek podtynkowych firmy Koło. Posiadamy w ofercie ponad 200 oryginalnych części serwisowych Geberit w atrakcyjnych cenach. W przypadku zauważenia braku jakiejkolwiek części w ofercie lub wątpliwości technicznych dotyczących wybranej pozycji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Postaramy się w miarę możliwości jak najszybciej indywidualnie wycenić i zamówić brakującą część zamienną i udzielić możliwie wyczerpujących informacji.GEBERIT

Geberit jest wiodąca firmą w technologii sanitarnej. Systemy Geberit są znane i rozpoznawalne na całym świecie. Szeroka gama wyrobów i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że jest liderem światowego rynku wyrobów sanitarnych.