O Nas

Sklep EXEL jest własnością firmy Multimal.

Firma Multimal powstała w czerwcu 1989r. w Lublinie. Zajmujemy się instalacjami urządzeń sanitarnych firmy GEBERIT oraz autoryzowanym serwisem urządzeń tej firmy.

Multimal Janusz Koszałka z siedzibą w Lublinie 20-049, przy ul. Aleje Racławickie 29B/7, wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublina pod numerem 1634, NIP: 712-101-07-68, REGON: 430073470.

Dane kontaktowe.


Multimal to autoryzowany serwis firmy GEBERIT na terenie Lubelszczyzny od kilkunastu lat. Firma udziela długoterminowej gwarancji. Jako jedyna firma serwisowa na Lubelszczyźnie honorujemy długą, bo aż 10-letnią gwarancję. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i odpłatne tylko na terenie województwa lubelskiego. Jeśli poszukujecie serwisu Geberit w innym województwie udostępniamy listę wszystkich firm serwisowych:


LISTA FIRM SERWISOWYCH

Mając na uwadze Państwa wygodę, powstał w tym miejscu internetowy sklep z częściami zamiennymi do urządzeń firmy GEBERIT.  Mamy nadzieję, że przyspieszy to i ułatwi zakup potrzebnych Państwu części. W przypadku braku jakiejkolwiek części w ofercie lub wątpliwości dotyczących wybranej pozycji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Postaramy się w miarę mozliwości jak najszybciej udzielić informacji, indywidualnie wycenić i zamówić brakującą część zamienną.GEBERIT

Geberit jest wiodąca firmą w technologii sanitarnej. Systemy Geberit są znane i rozpoznawalne na całym świecie. Szeroka gama wyrobów i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że jest liderem światowego rynku wyrobów sanitarnych.

 


POMAGANIE TO NIE WODY LANIE


Wyjątkowa akcja zainicjowana przez firmę Geberit wspólnie z Fundacją Przyjaciółka. Naszym celem jest zebranie 50.000 PLN na wsparcie rodzinnych domów dziecka w Polsce. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na opłacenie ich rachunków za wodę. Czytaj wiecej...